Epson презентувала більш компактне покоління ультралегких лазерних проекторів.

Epson презентувала більш компактне покоління ультралегких лазерних проекторів.

Epson анонсував нове покоління компактних, потужних і надлегких лазерних проекторів високої яскравості 3LCD на базі успішної серії EB-L20000U. Нова серія включає в себе чотири моделі, дві з яких є найбільш компактними і легкими проекторами в світі в сегменті яскравості люменів 20 000 (EB-PU2220B/EB -PU2120W). Вони на 70% компактніші і на 50% легше, ніж їх попередник Epson EB-L20000U.
Ультралегкі і компактні моделі з лазерним джерелом світла призначені для використання у великих навчальних і конференц-залах і на розважальних заходах, пропонуючи користувачам унікальний досвід з точки зору масштабів враження.

Epson-PU2200B
Epson-PU2200B

Epson EB-PU2200 включає в себе 13 000 лм, 16 000 лм і дві моделі яскравістю 20 000 люменів з роздільною здатністю WUXGA і підтримкою 4K Enhancement, HDR і розширених варіантів установки. Компактні і легкі пристрої пропонують більше можливостей для сегмента інсталяції та оренди обладнання, включаючи сумісність з існуючими моделями об’єктивів Epson. Проектори легко інтегруються в поточну інфраструктуру, пропонуючи переваги гнучкої конфігурації і установки, а також надійність роботи «встановив й забув».
Зазначається, що всі моделі лінійки мають широкий спектр функцій, які забезпечують легку установку, стек-з’єднання і роботу з лінзами. Вбудований процесор дозволяє забезпечити стекове з’єднання між двома проекторами і подвоїти яскравість без використання ПК. Моделі також підтримують функцію NFC, яка дозволяє легко встановлювати і діагностувати декілька проекторів, а також керувати з NFC-сумісних Android смарт-пристроїв (навіть якщо проектор вимкнений).

Epson EB-PU2120W
Epson EB-PU2120W

Ще однією перевагою нової лінійки стане поліпшення захисту від пилу – герметичний оптичний модуль і лазерний блок джерела світла запобігають проникненню частинок пилу і забезпечують надійну роботу проектора. Оптичний модуль і блок лазерного джерела світла мають ступінь захисту IP5x3, крім того, проектори Epson оснащені високоефективною системою рідинного охолодження.
Використання нової продукції допомагає зменшити негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значно меншого енергоспоживання, меншої кількості пакувальних матеріалів і меншого вуглецевого сліду – проектори легше зберігати, транспортувати і встановлювати, дозволяючи заощадити місце на складах і знизити витрати на завантаження і доставку.
Ви підбираєте презентаційне обладнання для офісу або конференцій? Зв’яжіться з нашим відділом системної інтеграції, наші фахівці готові запропонувати оптимальну конфігурацію, забезпечити постачання та післяпродажне обслуговування нового обладнання для презентацій та конференцій.

Скайлайн Електронікс є партнером Epson.

Джерело