HPE презентувала нові сервіси гібридної хмарної платформи GreenLake.

HPE презентувала нові сервіси гібридної хмарної платформи GreenLake.

Компанія HPE анонсувала нові сервіси GreenLake, платформи, яка надає клієнтам уніфікований інтерфейс доступу до всіх сервісів гібридного хмарного середовища. Крім того інтеграція з середовищем хмарного управління мережевою інфраструктурою Aruba Central забезпечує доступ до платформи GreenLake всім 120 тис корпоративним замовникам, що експлуатують близько 2 млн одиниць обладнання Aruba. Мова йде про 12 нових хмарних сервісів HPE GreenLake, що реалізують функціонал Network-as-a-Service, сервіси зберігання, резервування та обробки даних, High Performance Computing та управління обчислювальним середовищем.

До них належать:

  • HPE GreenLake for Aruba networking;
  • HPE GreenLake Data Services;
  • HPE GreenLake for Block Storage;
  • HPE Backup and Recovery Service;
  • HPE GreenLake for High Performance Computing;
  • HPE GreenLake for Compute Ops Management (єдина хмарна консоль для моніторингу та управління серверною інфраструктурою, доступна для 90-денного безкоштовного пробного використання, у комерційному доступі з червня 2022 р.).
HPE GreenLake
HPE GreenLake

Послуги HPE GreenLake доступні для партнерів HPE на онлайн-маркетплейсах ALSO Group (частиною якої є Sophela), Arrow Electronics, Ingram Micro Inc. та TD Synnex (сумарно понад 100 000 партнерів).

Підкреслюється, що дуже важливою є наявність у складі HPE GreenLake хмарних послуг резервного копіювання та відновлення даних HPE Backup and Recovery Service. Актуальність такого сервісу для корпоративних замовників України та Східної Європи більш ніж актуальна – мабуть, навіть більша, ніж наявність лінійки Backup Appliances та Backup Software. Вам необхідні якісні послуги з системної інтеграції? Ми продовжуємо працювати для Вас, звертайтесь до наших експертів.

Компанія Скайлайн Електронікс є партнером HPE (operated by Sophela).

Джерело