LG розпочала постачання модульного LED-дисплея з діагоналлю 136 дюймів.

LG розпочала постачання модульного LED-дисплея з діагоналлю 136 дюймів.

LG LED All-in-One Smart LAEC – це 136-дюймовий великий дисплей, що поставляється як комплект “все в одному”, включаючи вбудований керуючий контролер і динаміки. Виробником зазначається, що ніяка складна установка і конфігурація не потрібні, після простого процесу збірки все, що потрібно зробити, це включити екран за допомогою пульта дистанційного керування.

У разі несправності, пов’язаної зі світлодіодним модулем, його легко і швидко видаляють за допомогою спеціального магнітного пулера, так як він (модуль) не має кабельних з’єднань і гвинтових кріплень. Всі сервісні дії виконуються з фронту пристрою.

Дисплей постачається в спеціальному транспортному корпусі, який включає в себе всі необхідні компоненти, настінне кріплення та монтажні інструменти. Регульована підставка постачається окремо, за її допомогою можна регулювати висоту екрану, включаючи  підставку, від 2,0 м до 2,5 м.

Серія LAEC живиться від одного мережевого кабелю 220В, без необхідності складного підключення.

Новий продукт також сумісний з LG One: QuickShare, рішенням для бездротового обміну екранами.

Ви обираєте презентаційне обладнання для конференцій або офісу? Зв’яжіться з нашим відділом системної інтеграції, ми зможемо запропонувати оптимальну конфігурацію, забезпечити поставку і монтаж нового обладнання.

Компанія Скайлайн Електронікс є партнером LG Electronics.

Джерело